Wymiana towaru - banalnie prosta
Wymiana towaru w MYcotton jest banalnie prosta - czasem zdarza się taka potrzeba.
 
Razem damy radę bo 
NA NAS ZAWSZE MOŻESZ LICZYĆ :-)
 
 
Mamy dwie propozycje dla Ciebie, aby wymienić produkt na inny - jaki wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie :-)
 
I. Szybko otrzymujesz nowy produkt.
 
Robisz całkowicie nowy zakup produktu na który się decydujesz i opłacasz go w formie tak jak dla nowego zamówienia, a  produkt który Ci nie odpowiada zwracasz w ramach odstąpienia od Umowy zgodnie z procedurą zwrotu z wypełnionym odpowiednio formularzem zwrotu.
 
Ta forma pozwoli Ci na szybkie otrzymanie nowego produktu, ponieważ złożone przez Ciebie zamówienie realizujemy standardowo, a zwrot towaru obsłużymy odrębnie jak tylko do nas dotrze.  Jak tylko otrzymamy zwracany produkt sprawdzimy jego jakość i dokonamy zwrotu odpowiedniej kwoty.
 
II. Musisz poczekać, ale razem z Tobą postaramy się aby było szybko i przyjemnie. 
 
Składasz nowe zamówienie na produkt na który się decydujesz (nie opłacasz zamówienia) w uwagach piszesz: "Rezerwacja na wymianę z zamówienia nr .....". Następnie produkt który Ci nie odpowiada zwracasz  z wypełnionym odpowiednio formularzem zwrotu. Jak tylko otrzymamy zwracany produkt sprawdzimy jego jakość i wyślemy Ci nowo zamówiony.
 
 
Co może się wydarzyć:
 
a) Możemy nie mieć tego samego produktu w innym rozmiarze (aktualna oferta prezentowana jest w sklepie) wówczas prosimy o kontakt lub pozostaje zwrot.
 
b) Cena produktu jest wyższa lub niższa - jeśli wystąpi znacząca różnica w cenie skontaktujemy się cel uzgodnienia różnicy.   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl