SPRZEDAMY BRAND MYCOTTON

Jeżeli jesteś poważanie zainteresowany kupnem marki MYCOTTON

Skontaktuj się z nami, ale zanim przedstawisz nam swoją propozycję opowiemy Ci trochę o marce MYCOTTON, kwestiach formalno-prawnych i wizerunkowych.

MYCOTTON jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym chronionym i zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej o numerze prawa ochronnego R 266 780. Już sam ten fakt oznacza dla Ciebie, że z należytą dbałością budujemy pozycję marki chroniąc jej prawo do korzystania z jej wizerunku. Dzięki temu możesz się stać od razu właściciel chronionej marki bez ryzyka braku uzyskania zgody na ochronę w Urzędzie Patentowym, zaoszczędzisz też czas, bowiem proces uzyskania ochrony trawa czasem nawet rok.

Ochrona znaku to jedno, a dbałość o dobry wizerunek w oczach Klientów to kolejna ważna kwestia. Teraz opowiemy Ci jak jest to ważne dla nas.

Naszą strategię komunikacji oparliśmy na hmmm? to nasze know-how jednak opinie jak postrzegają nas nasi Klienci przeczytasz zarówno na naszym profilu facebook, gdzie jest z nami już prawie 12000 fanów  (wymagana rejestracja i zalogowanie do własnego profilu ponieważ nasz profil ma organicznie wiekowe powyżej 18 lat) jak i na stronie Rzetelnego Regulaminu, poniżej podajemy Ci linki do tych stron, sprawdź i przekonaj się, że warto zostać posiadaczem marki MYCOTTON.

>>> https://www.facebook.com/mycottonpl <<<

>>>  http://bit.ly/Opinie-Mycotton <<<

Czekamy na Twoją ofertę kupna MYCOTTON.  Wyślij nam Twoją propozycję, podając cenę netto, do której zostanie doliczony podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dane kontaktowe do Ciebie. 

Pewnie kolejne pytanie, które sobie zadajesz to, co z towarem, będziesz mógł nadal sprzedawać ten sam asortyment lub zmienić profil sklepu.

Jeśli zechcesz powiemy Ci jak zbudować doskonały system logistyczny.

Nasz mail do kontaktu w sprawie kupna marki MYCOTTON: biuro@mycotton.pl lub 501027384

Płatności elektroniczne zapewnia e-card

formy płatności w mycotton

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
Click Shop | Hosting home.pl