Czas realizacji zamówienia
Czas realizacji Twojego zamówienia w MyCotton
 
95% zamówień wysyłamy w 24 godziny w dni robocze

Działamy naprawdę błyskawicznie, ale nie piorunująco :-) 

Natychmiast po złożeniu przez zamówienia otrzymasz od nas SMS i E-mail z potwierdzeniem złożonego przez siebie zamówienia i linkiem, w który można kliknąć celem jego potwierdzenia.

Jeżeli nie dotarła do Ciebie wiadomość potwierdzając sprawdź skrzynkę SPAM. 

Czasem zdarza się, że wpisując e-mail mogli Państwo wpisać go błędnie - w takim przypadku postaramy się z Państwem skontaktować.

Realizację zamówienia rozpoczynamy po jego otrzymaniu, a Państwo będą na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Termin wysyłki wynika z godzin kiedy dotrze do nas zamówienie i wybranej formy płatności zazwyczaj trwa to od 24 do 48 godzin, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

1 Terminy dostawy

1.1  W przypadku dostępności towaru w magazynie podręcznym Mycotton.

 Termin dostawy = Czas realizacji (24 godziny w dni robocze) + Czas transportu.

  • Czas realizacji: to czas potrzebny naszemu zespołowi sklepu internetowego na skompletowanie, zapakowanie zamówienia i nadanie przesyłki do zamawiającego po wcześniejszym zaksięgowaniu kwoty na rachunku bankowym.
  • Czas transportu: to czas na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską DPD lub Pocztę Polską kształtuje się w zależności od wyboru dostawcy.

2      W przypadku braku towaru w magazynie podręcznym Mycotton.

Termin dostawy = Czas sprowadzenia produktu (1-2 dni robocze) + Czas realizacji (1-2 dni robocze) + Czas transportu.

  • Czas sprowadzenia produktu: to czas potrzebny zespołowi sklepu na kontakt z magazynem hurtowym celem zamówienia i odebrania zamawianego produktu, którego brak w magazynie podręcznym.
  • Czas realizacji: to czas potrzebny zespołowi sklepu internetowego na skompletowanie, zapakowanie zamówienia i nadanie przesyłki do zamawiającego po wcześniejszym zaksięgowaniu kwoty na rachunku bankowym.
  • Czas transportu: to czas na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską DPD lub Pocztę Polską kształtuje się w zależności od wyboru dostawcy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni roboczych(w przypadku produktów trudno dostępnych).

Oferta prezentowana na stronie odpowiada realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że ktoś podkupi Twój produkt wtedy faktyczny czas dostawy się przedłuży - wówczas poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl